בונה אתרים מומלץ

בונה אתר עם ניסיון והמלצות

מה התפקיד של בונה אתרים? – במידה ותרשמו כרגע ברשת החיפוש של גוגל את הביטוי “בונה אתרים” או “בניית אתרים” תוכלו לראות תוצאות רבות של נותני שירות בתחום בניית האתרים עצמאיים או מחברות עצמאיות שמציעות בניית אתר שעונה בדיוק לדרישות העסק שלך, כאן נשאלת השאלה הגדולה מי מבניהם הוא בונה אתרים מומלץ לך ביותר?

בונה אתרים מקצועי

על איזה ממשק ניהול ממשק הניהול האתר ייבנה?

כשלב ראשון ומאוד חשוב הוא להבין איזה פלטפורמה עליו האתר עומד להיבנות. ולמה? מכיוון שמידי פעם יהיה צורך לעדכן תכנים ושינויים כאלה ואחרים שתרצו לבצע גם בצורה עצמאית באתר האינטרנט שלך כמו: לעדכן את התוכן באתר האינטרנט שלך, לעדכן אפשרויות ופיצ’רים באתר, אולי מוצרים במקרה של חנות אז צריך לדעת אם מקבלים פלטפורמת קוד פתוח לדוגמא: WordPress, Jomla ,Magento או מערכת קוד סגור שנבנתה על ידי היזם עצמו.

חשוב שלכם תהיה שליטה מלאה

במקרים בהם האתר שלך בנוי בקוד סגור, רוב השליטה הוא בידי בונה האתר שלך. חברות רבות בתחום בניית אתרים נמנעות מלהעניק שירות על פלטפורמה סגורה, אשר מביא לך קשר ארוך גם בזמן שבו תרצה להפסיק את השירות עם בונה האתר שלך וזה לא מומלץ.

במקרה של בניית האתר בפלטפורמת קוד פתוח, תוכל להעביר את האתר שלך לכל מתכנת או בונה אתר על פלטפורמה זו.

בונה אתה עם נסיון

החל ב 2021, רוב האתרים בנויים באמצעות תבניות וממשקים שאינם דורשים ידע של הקוד. עם זאת, חשוב מאוד להבין עוד בתחילת תהליך אם בונה האתר יודע לכתוב שורות קוד ואיזה שפות תכנות הוא יודע ולמה זה כל כך חשוב? נניח שהאתר שלך נפל מרשת האינטרנט, שגיאה שנוצרה באתר שלך על ידי תוסף מסוים – האם בונה האתר שלך באמת יודע איך לפתור את הבעיה?

בנייה נכונה כדי להתאים קידום אורגני?

בעל עסק שרוצה שהאתר שלו יתקדם במנוע החיפוש של Google בצורה משמעותית ירצו שבונה האתר שלהם ישים את מלא תשומת הלב על המבנה ההיררכי של האתר, מבנה הכותרות ובכלל שלמות מבנה האתר בעיני Google. זכור כי אתר עם מראה מצוין ללא שיווק ראוי, לא יוכל לקדם את הצרכים של העסק (אלא אם כן מיועד למטרות קטלוג, וכו’). אפילו קידום ממומן בגוגל חשוב במונחים של מבנה האתר. האתר צריך להיות ממיר וכתוב כראוי באופן המזמין את הלקוח לתקשר עם העסק.

מניסיוננו, אנשים רבים מגדירים בונה אתר מומלץ כאחד שיודע כיצד לספק שירותי תמיכה גם בעת לחיצה.

לבדוק המלצות

פעמים רבות אנו רואים אדם שמפרסם “מחפש בונה אתרים מומלץ” בכל מני פוסטים בפייסבוק, שמקבל מספר רב של תיוגים מעשרות או מאות המלצות. כמובן, המלצות אלה יש לקחת עם בטחונות מוגבלים, ההמלצות עשויות להיות חברים או אפילו בעל העסק בעצמו. מומלץ לשאול את האדם שאתה מתקשר עם רשימה של אתרי אינטרנט שנבנו על ידו, להציג את הקובץ באתר שלו ולהגדיל את המו”לים ולבקש מהם לדעת על השירות שקיבלו מאותו אדם.

בין ההמלצות המתמשכות של מקומות עבודה תוכלו להבחין, חשוב לך לציין כי היא אכן חברה או עסק בגודל של העסק שלך (קטן / בינוני / גדול) וכי רמת האתרים מתאים לצרכים שלך. לדוגמה, אם התיק שלך מכיל רק אתרי צילום ואתה מחפש חנות, ייתכן שתרצה לדרוש חנויות אינטרנט שנבנו על ידי זה כדי להבין תאימות.

בדיקות נוספות כדי לבדוק

נגישות

האם אתרי המדגם שקיבלת להכיל תוסף נגישות לאנשים עם מוגבלויות?

מהירות האתר

זה רעיון טוב לבדוק את זמני העומס שקיבלת מן האדם שאתה עומד ליצור קשר.

הדרכה

ברוב המקרים, אתה רוצה להוסיף דפים, מאמרים, עדכונים קטנים שאתה מעדיף לעשות את עצמך, ולכן חשוב להבין שאתה באמת מקבל הדרכה על איך לעשות את זה הכי טוב.

התאמה ניידת

נכון וצריך לבצע בדיקות יזומות של אתר האינטרנט גם מהמכשיר הנייד ולבדוק את ההתאמה המלאה גם רזולוציות אלה.

האם יש כפתור ליצירת קשר מהיר עם העסק שלך? האם אני יכול לשלוח הודעה ב- WhatsApp? לחצן ניווט Waze, וכו’.

לסיכום

האתר הבא שלך מומלץ לבנות רק עם בונה אתר מקצועי ומומלץ שיודע איך להתמודד עם קוד האתר ובפיתוחים מורכבים, מבין בקידום אתרים אורגני והוא מתייחס אליו בתהליך של בניית האתר, היחס הוא אישי ואכפתי ויש לו שאיפה כדי שהאתר שלך יהיה 100% לענות על הצרכים של העסק שלך.

חשוב לשים דגש משמעותי על הנייד כי רוב הכניסות הם ניידים ברוב האתרים ואת הנגישות של האתר כלולה במחיר של האתר.

תרצו לקבל ייעוץ בנושא בניית אתר אינטרנט אפשר לפנות אלינו ואנו נשמח לאפיין איתך את האתר האיכותי והמקצועי ביותר שיענה על הצרכים של העסק שלך.

בזמן השוואת האפשרויות העומדות לפניך בתהליך קבלת ההחלטות הינו רחב ומגוון של פלטפורמות אפשריות לבניית אתר אינטרנט – וורדפרס, וויקס, טילדה, החנות האינטרנטית שלי, קונימבו ועוד שמות רבים.

אנחנו יכולים להגיד לך שפעם אחר פעם וורדפרס מעניקה חוויה מושלמת הן במהירות, בנית נכונה, וחווית גלישה שכל זה מעניקות לך נקודות רבות בתהליך הקידום האורגני גם כן.

ייחודיות של הפלטפורמה שמיוחדת במערכת קוד פתוח שאינה מחייבת אתכם יחסים ארוכים עם בונה האתר שלכם ותוכלו להעביר את האחסון של האתר וניהולו לבעלותכם המלאה בכל שלב שתרצו (כמובן שזאת במידה ולא הוגדר אחרת בחוזה העבודה).

התהליך הוא פשוט וידידותי, ברגע שהמחיר מוסכם, אנו מצוותים לכם מעצב צמוד מהחברה שמלווה אתכם צעד אחרי צעד מתהליך האפיון ועד סגירת העיצוב הסופי לפני שעולה לאוויר.

לאחר מכן האתר נבנה על דומיין זמני וכל התהליך יש לך גישה לצפייה ומעקה אחר התקדמות העבודה.

תמיד תוכלו לשלוח הערות ותיקונים במידת הצורך על מנת לקבל תוצאה שהיא יותר ממושלמת.

WebGold חרטה על דגלה שכל לקוח שנו הוא נכס ולכן אנו מקפידים על שביעות רצון הלקוח לאורך כל הדרך ולשמור על תהליך מהנה.

כמובן, אתם מקבלי אתר ידידותי ביותר גם למשתמשים שאין להם ולא הגיעו מעולם המחשבים והאינטרנט. תולו ליצור עמודים חדשים ולהעלות תכנים בצורה הכי קלה ופשוטה שיש.

כמובן לא שכחתי, אתם מקבלים גם הדרכה LIVE שלב אחרי שלב והקלטה שנשלחת בסיום.

מחיר בניית אתר הינו משתנה בין סוג אתר אחד למשנהו. ישנם אתרים בעלי פיתוחים מורכבים ועיצובים מטורפים וישנם אתרים מאוד פשוטים. אך לפני שמציעים את המחיר נכון לבדוק מה כיון השיווקי בו האתר צריך לייצר לקוחות? ממומן? קידום אורגני? מוניטין?

על כל אחת מהתשובות לשאלות אלו המחיר משתנה בהתאם לצורך בין בלוגים, פורטלים, תדמית, onepage וכו’.

יש אתרים שתוכלו לקבל ב 1,800 ש”ח וזה יכול גם להגיע ל 10,000 וצפונה והכל תלוי באפיון האתר.

העלויות הבסיסיות ביותר בנוסף לבנית האתר עליו האתר יאוחסן ומחירים של אחסונם שונים ואיכותיים נעים בין 50-70 ש”ח.

ההמלצה היא לבחור תמיד בחברה הטובה ביותר שתספק לכם אתר מהיר, מאובטח וללא תקלות מיותרות. כמובן מהירות אתר מושפעת גם בקשר ישיר מאיכות האיחסון שלך ובכך מחזק בחירה של שרת איחסון איכותי.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל
WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל

בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל מזה כ-4 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל WebGold.

שתפו בקליק!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ראשי פרקים בעמוד:

רוצים לקבל הצעת מחיר? שלחו פרטים

פוסטים קשורים:
בונה אתרים מומלץ
5/5