בניית אתר חנות מכירות

מחפש את המידע הנכון בשבילך עבור בניית אתר חנות, הגעת למקום הנכון! ריכזתי עבורך את המידע הנכון והמקיף שדרוש בתחום בניית אתר חנות.

סחר אינטרנטי תופס נפח גדול מאוד מהסחר העולמי. בניגוד לימים ההם, כאשר היינו צריכים ללכת לחנות או לסוחר בכדי לרכוש סחורה מסוימת, כיום אתרי סחר מכל העולם מעניקים לנו את המוצרים שאנחנו צריכים עם זמינות גבוהה ובלחיצת כפתור. בניית אתר חנות בעלת ביקוש גדול במיוחד בתקופה זו ומקבלת רעיונות חדשים רבים. בעמוד זה נדבר על המאפיינים של חנות אלקטרונית, על אופן של הקמת חנות באינטרנט ועל הצעדים הנכונים שיש לבצע לאחר השלמת החנות האלקטרונית.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

מהו אתר מכירות?

כולנו מכירים חנויות מקוונות (online) המעניקות לגולשים מוצרים מכל העולם לרכישה מחנות באינטרנט. אתר מכירות מעניק לגולש אפשרויות שונות המדמות חנות של ממש. בחנות רגילה יש לנו מוצרים, תצוגה, אנשי מכירות שמסבירים ומלווים אותנו לרכישת המוצר המתאים המתאים ביותר לצרכים שלנו, לצד מערכת תשלומים קלילה המאפשרת ללקוחות לרכוש את המוצר עצמו ללא כל מאמץ.

העניין מוכר מאוד בחנות מקוונת, שם תוכלו למצוא קטגוריות מוצרים, דפי מוצר ותיאורים על כל מוצר, מערכת סליקה וירטואלית, ואפילו במקרים מסוימים נציגי מכירות OnLine אשר מסוגלים לספק הסברים על המוצרים הנבחרים שהלקוח בוחר או מתעניין. כחלק מתהליך של בניית אתר מסחרי צריך לקחת בחשבון את רכיבי המכירה הסטנדרטיים שאנחנו יכולים למצוא גם בחנות רגילה, לאפשר תצוגה נוחה ומושכת את העין ואת האינטרס של הלקוח הפוטנציאלי, וכמובן אפשרויות תשלום נוחות ופשוטות שירכשו מוצרים מסוימים מהחנות עצמה.

כיצד אוכל לבנות אתר חנות?

כמו כל תהליך של בניית אתר כזה או אחר, בניית אתר חנות מתחילה בתכנון האתר עצמו. חנות אלקטרונית היא למעשה אתר המותאם לרכישה והטלה וירטואלית בין מוצרים, כך שיהיה לה המאפיינים הנכונים. בחלק מהמקרים אתר החנות נבנה באמצעות דגמים שהוכנו מראש כמו מג’נטו או דומיו, ובמקרים אחרים מדובר בבנייה מאפס של מערכת הניהול של החנות והחנות עצמה. 

חשוב לציין כי כל בניין חנויות וירטואלי אמור לאפשר למשתמשים להזין מוצרים חדשים בעצמם, לעדכן באופן מלא ולטפל באפשרויות תשלום באתר עצמו. פתיחת חנות מקוונת עם מערכת ניהול לא נוחה עלולה לפסול את בעל החנות, וכתוצאה מכך ירידה במספר המכירות באתר עצמו.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

ומה קורה בסיום בניית החנות?

בניית אתרים למסחר אלקטרוני, או פיתוח חנות וירטואלית, היא מלאכה מורכבת וארוכה, אך ברגע שסיימנו את העבודה זה לא אומר שהעבודה שלנו נגמרה. בדיוק כמו כל חנות רגילה, לא משנה כמה מושקעת היא, אם הלקוחות לא באים לבקר בה, ייתכן שהיא תישאר בלי רכישות. לאחר שסיימנו את תהליך בניית אתר החנות עלינו לשווק אותו, ולעקוב אחר אמצעי הקידום והשיווק הדרושים על מנת להביא לקוחות לאתר שבנינו על מנת למכור את מרכולתו.

בציע רכישות באתר המכירות

אחד האמצעים הנפוצים ביותר לשיווק באינטרנט הוא קידום אתרים בגוגל, הנחשבת לענקית החיפוש הגדולה בעולם. אמצעי שיווק נוספים חשובים ויכולים להגדיל את התנועה הנכנסת לאתר, וכתוצאה מכך כמות המכירות. על מנת להגדיל את התעבורה הנכנסת לאתר שבנינו נוכל להשתמש באמצעי קידום כמו: קידום בפייסבוק, פרסום אורגני וממומן בגוגל, שילוב של טכניקות שיווק שעובדות פעם אחר פעם. כמובן שבנוסף למאמצי השיווק הנדרשים, נדרשת עבודת עדכון שוטפת של האתר עצמו על מוצריו השונים.

התוכן הוא גם המלך באתרי המסחר

בניית אתר מכירות היא רק הצעד הראשון בדרך להפוך את החנות המקוונת לסיפור הצלחה.

מרכיב נוסף שהופך מרכזי יותר ויותר בכל שיווק דיגיטלי, במיוחד כשמדובר בחנויות וירטואליות, הוא תוכן שיווקי (או שיווק באמצעות תוכן).

לאתרי מכירות מומלץ ליצור שני סוגי תוכן: למוצרים ספציפיים ולתכנים כלליים הרלוונטיים לתחום הפעילות של העסק.

תוכן מהסוג הראשון הוא, למשל, ביקורות מוצרים, הנחיות מפורטות לשימוש ועוד לבחון אפשרות של תוכן משתמשים – כלומר לאפשר ללקוחות לספק ביקורות על כל מוצר ואף לפתח דיונים לגבי השימוש בו.

תוכן מהסוג השני חשוב עוד יותר בבניית אתר מכירות כמו גם בתחזוקה השוטפת שלו ולהבטיח שתמשוך אליו את מירב הגולשים.

הסיבה לכך היא שלתכנים אלה יש פוטנציאל למשוך משתמשים חדשים לאתר, ובכך להרחיב את קהל הלקוחות, ואם הם באמת טובים אפילו ללכת ויראלי וליצור פרסום חיובי במיוחד בשעה.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

טיפים לבניית אתר מכירות

סידור מלאי בטבלת אקסל – מערכת וורדפרס כוללת מודול מלאי, לאחר יצירת מטריצת מלאי במערכת כדאי ליצור טבלת אקסל המותאמת לטעינה בממשק וורדפרס. המלאי מתעדכן אוטומטית לאחר כל רכישה בפועל בחנות וקל לשלוט בנתונים ולהזין מלאי חדש. בטבלת אקסל תוכלו להכין מלאי מוצרים עם קטלוגים ומחירים. זה מקל על העלאת המוצרים לחנות וניהול מלאי ביעילות ובצורה נכונה, עם מעקב נוח ושליטה מלאה.

מוצרי צילום במקום רכישת תמונות – עדיף להימנע מרכישת תמונות ונכון להשקיע בצילום מקורי, מקצועי ואיכותי של המוצרים שמתכננים למכור בחנות הסחר שלך. צילומי מוצר ייחודיים גורמים ללקוחות לרצות את המוצר ולרכוש אותו מייד.

הוסף לחנות שלך סרטוני קידום מכירות – מומלץ להעלות לחנות שלך סרטוני קידום מכירות שונים, במידה ומשלבים סרטונים בעמודי המוצר וברחבי האתר מערכת היחסים שלך עם הלקוחות תשתפר ותרכוש אימון גדול יותר, בכך יחס ההמרה ישתפר משמעותית.

הגדרת תפקיד לניהול האתר – חשוב להגדיר תפקיד חדש בניהול אתר המכירות. יש לנסח מסמך הגדרת תפקידים ולאפיין את האחריות והניהול של מפקח האתר.

תשובות לשאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לבנות אתר מכירות?

ישנם מספר שלבים עיקריים לבניית אתר מכירות בפלטפורמה של וורדפרס, כידוע בניית אתר מכירות הינו תהליך שדורש שיתוף פעולה מלא של הלקוחות. הזמן הרגיל לבניית האתר הוא בין 6 ימי עסקים ועד 20, אך ישנם אתרים גדולים ומורכבים והעבודה עליהם עשויה לארוך מספר חודשים.

כמה עולה בניית אתר מכירות?

עלות בניית אתר מכירות משתנה מלקוח ללקוח, ניתן להקים חנות בסיסית בעלות המתחילה ב-5000 ש”ח, ומשתנה בהתאם לצרכי הלקוח, ככל שיש דרישות גדולות יותר הצורכות פיתוחים מיוחדים המחיר משתנה בהתאם. כמובן שיש לקחת בחשבון את המשימות שמגיעות עם בניית האתר: צילום מוצרים, ניהול מלאי, קידום ושיווק וכו’.

מהו תהליך בניית אתרי המכירה?

תהליך בניית אתר מכירות מבוסס על 6 שלבים: עמידה בצרכים של היכרות ואפיון, עיצוב אתר המכירות בדגש על חווית משתמש ייחודית, פיתוח אתרים ובדיקת QA, הקמת החנות במערכת וורדפרס וחיבור למערכת סליקה , בניית האתר כולל הקמת דפי מוצר ויצירת קישורים, בדיקות ושינויים אחרונים בהתאם לדרישות הלקוח טרם העלאת האתר לאוויר.

מה היתרונות של WebGold?

בניית אתר מכירות במערכת WebGold מבטיחה לך יתרונות רבים כגון:

  • אתר רספונסיבי ותומך בנייד.
  • תמיכה צמודה ותמיכה טכנית זמינים מסביב לשעון.
  • כלים ניהוליים וסטטיסטיקה המוטמעים במערכת.
  • העלה ועדכן מוצרים בלחיצה מהירה.
  • קישור לשיתוף מהיר ב- WhatsApp.
  • שיקוף וסנכרון מוצרים לאתרי השוואת מחירים.
  • ניהול מלאי מתקדם.
  • כלי קידום אתרים ואפשרויות מתקדמות לקידום ושיווק אתר המכירות.
  • טכנולוגיות מתקדמות ועדכניות.
  • שירות מעולה ומחיר הוגן.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל
WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל

בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל מזה כ-4 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל WebGold.

שתפו בקליק!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ראשי פרקים בעמוד:

רוצים לקבל הצעת מחיר? שלחו פרטים

פוסטים קשורים:
בניית אתר חנות מכירות
5/5