קידום אתרים בגוגל

חברת WebGold בהצעה מיוחדת שמתאימה במיוחד לעסק שלך! קידום אתרים בגוגל SEO על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, קידום SEO אורגני ב – Google שיוביל אותך לדפים המובילים בביטוים שיכולים לייצר לך תנועה איכותית ויחד איתה גם פניות איכותיות.

זה לא סוד שבעזרת קידום אורגני בגוגל ניתן לשפר משמעותית את כמות הגולשים הרלוונטיים לאתר שלך, וכמובן תוכל גם לקבל לא מעט פניות ויצירות קשר חדשות שאתה יכול לקבל עבור הלקוחות שלך. רוצה להיות בעמוד הראשון עם כל החברות הגדולות? קידום אתרים בגוגל עבור העסק שלך היא הדרך הנכונה לעשות את זה.

הגיע הזמן להזניק את העסק שלך קדימה

קידום אורגני בגוגל, לוגו של גוגל, אופטימיזציה, קישורים, בניית אתר

מהם השירותים שמסייעים להתקדם במנוע החיפוש של גוגל?

קידום אתרים אורגני

יש לנו שיטות רבות ודרכים שונות לדרג את האתר שלך ב- Google עם מעל 500 פרמטרים חשובים שיעזרו לך לקבל עדיפות מגוגל לאתר שלך ולהיות מדורג בראש רשימת תוצאות החיפוש.

קישורים וכתבות יח”צ

אנו מעניקים למגוון לרוחותינו במסגרת תהליך קידום אתרים בגוגל, קישורים וכתבות יח”צ המבוססים על כתיבה והפצה במגוון אתרים מובילים לשיפור הרייטינג של האתר אל מול מנוע החיפוש של גוגל.

בניית אתרים

בעל עסק ששואף להיות מותג בתחומו בעולם האינטרנט, או לפחות אחד עם נוכחות מרשימה שתביא ליצירת לקוחות פוטנציאלים, צריך שיהיה לו אתר אינטרנט תדמיתי, קטלוגי או אתר סחר למכירת מוצרים כזה שיאפיין במדויק את סגנון העסק שלך.

למה עסקים צריכים קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל מתאים לכם בתנאי ואתם רוצים להגיע לגולשים פוטנציאלים שצריכים אתכם או כמו שאנחנו קוראים לזה “לקוחות חמים” שברגע זה ממש מחפשים את השירות שלכם ברשת. לקוחות אלו רוצים לבוא לקנות או כמו שאומרים עם הארנק ביד ורק מחפשים למצוא את הספק שיוכל להעניק להם את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף. קידום אתרים אורגני בגוגל בהכרח מגדיל את כמות החשיפה לאתר שלכם שעד היום היה אנונימי למוכר לכל מי שמחפש את השירות שלכם.

הגיע הזמן לשים את האתר שלך מספר אחד בגוגל!

קידום אתרים שיודעים לשים את האתר שלכם בדירוג הגבוה ביותר בגוגל

להיות בתוצאות החיפוש הראשונות של Google פירושו להיחשב כמובילים יותר וקבלת יצירות קשר בצורה יומיומית. זה מה שאנחנו עושים כאן. אנחנו יודעים לדרג את האתר שלך גבוה יותר מהמתחרים ולקבל יותר פניות – כך גם מנהל הבנק שלך יוכל להיות מבסוט. נשמע טוב? בואו נתקדם.

אז מי אנחנו?

אנחנו קבוצה איכותית של מקדמי אתרים, מומחים בקידום אורגני ברמה הגבוהה ביותר.

אנו אוכלים מקלדות לארוחת הבוקר ומסכים לארוחת ערב.

אנחנו מתעוררים בבדיקת מיקומים ודירוגים של גוגל לחברות שאנו מקדמים ומסיימם את היום עם פעולות אפקטיביות שיוכלו לשפר את הדרוגים בעסק שלך.

אנחנו קבוצה של מומחי אינטרנט עם רצון עז עבור כל הלקוחות שלנו להיות בדרוג הגבוהה ביותר בגוגל.

קידום אתרים בגוגל SEO הוא הלחם והחמאה שלנו, ואנחנו טובים בזה.

אנחנו יודעים איך להפוך את העסק שלך למצליח ואנחנו נעשה הכל (טוב, כמעט כל דבר, יש לנו גם מגבלות … 😏) עת מנת שנוכל לדרג את האתר שלך למקומות הטובים ביותר, שוכל לקבל יותר תנועה לאתר שלך ויותר פניות חדשות.

אנחנו יודעים מה באמת עובד!

אז, מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו בחברת WebGold מציעים לכם הצעה שלא ניתן לסרב לה:

אופטימיזציה למנוע החיפוש של גוגל, עם עט, מחברת, קפה, ומחשב נייד

איך קורה כל הקסם הזה של קידום אתרים אורגני (SEO)?

זו שאלה מעולה ואני רוצה לגלות לכם משהו… אין פה באמת קסם זה הכל עניין של עבודה קשה ומקצועית שמתמשכת עם מומחי קידום האתרים שלנו!

מה צריך לעשות כדי שהאתר יתקדם למקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל?

  1. אופטימיזציה ברמה גבוהה
  2. בניית קישורים
  3. יצירת תוכן

ועוד כל מני שיטות שרק אנחנו יודעים לעשות 🙂

אז תכלס, מה זה קידם אתרים אורגני בגוגל?

שאלה מצוינת..😊

בעזרת מנוע החיפוש של גוגל, תוכל לקדם אתרי אינטרנט ועסקים בשני אפשרויות או קידום ממומן PPC או קידום אתרים אורגני SEO או גם וגם.

אם נתקלתם בשני המושגים האלה לראשונה אין ספק שזה נשמע סינית, הכוונה היא לשני ערוצי פרסום שגוגל מציעה לנו.

אנחנו אמנם צנועים ביכולותינו אבל כאן אנחנו יכולים להגיד לכם בפה מלא שאנחנו אלופים בקידום אורגני בגוגל SEO (Search Engine Optimization) שפרושו בעברית אופטימיזציה למנועי חיפוש, כלומר התאמת האתר לאלגוריתם של Google.

זה לא סוד – כשהאתר שלך ממוקם גבוה יותר בעמוד הראשון בגוגל, לצד ומעל המתחרים שלך, תקבל יותר תנועה אורגנית לאתר וכך תוכל להגדיל את ההכנסות העסק.

הגיע הזמן לדבר תכלס, מה יצא לכם אם תעבדו איתנו?

נקדים ונאמר שאנחנו מזה חמודים ותמיד מחייכים, אבל זה לא מה שישכנע אתכם לעבוד דווקא איתנו, אז מה כן?

קידום אתרים בגוגל שתכלס, מביא תוצאות

אנו מקדמים את האתר שלך למקומות הראשונים ב- Google, כך נהנה מתנועה מדויקת ואיכותית לאתר שלך ובתכל’ס: יותר לידים (יצירות קשר ), יותר מכירות, יותר כסף.

בניית קישורים

בניית מערכות קישור ללקוחות הפרטיים שלנו

בניית אתר אינטרנט

בניית אתרים מקצועיים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, קל לניהול עם תוכן איכותי.

כמה עולה לי הקידום?

חברת WebGold שמה לדגש לעבוד במחירים אטרקטיביים במיוחד ושישקפו את איכות העבודה.

בעלי עסקים נבונים בדיוק כמוכם שמבינים שקידום אורגני, זו השקעה לכל דבר ועניין בעסק ישירות. השקעה שתאפשר בעתיד צמיחה כלכלית, שגשוג ופריחה לעסק.

מה ההבדל בין SEO ל PPC ?

אני יכול להודות שההבדלים הם משמעותיים!

משלמים רק עם הקליקו לך על המודעה, מחשבון , מחשב נייד

SEO או כמו שנקרא בעברית קידום אורגני בגוגל – מקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית ובדרכים שונות ללא כל תוספת תשלום לגוגל.

לעומת זאת בקידום ממומן PPC משלמים לגוגל עבור כל מי שיקליק על המודעה שלכם.

ישנם עסקים רבים שרוצים לייצר עבודה כאן ועכשיו ולכן בוחרים באפשרות של קידום ממומן על פני קידום אורגני בגוגל, אך בהסתכלות ארוכת טווח ההיפך הוא הנכון.

הוצאה כספית לקידום ממומן בגוגל תהיה גבוהה בהרבה מקידום אורגני ויחסי ההמרה יהיו נמוכים הרבה פחות.

אתם יודעים מה הכי גרוע? ברגע שמפסיקים את הקידום הממומן לא תהיה לכם יותר כל חשיפה בגוגל וכל העבודה הקשה נעלמה כלא הייתה.

ההבדלים המהותיים ביותר בין שני אפיקי פרסום אלו הן ההבדלים באסטרטגיה של העסק שלכם. קידום ממומן לעסקים עם אסטרטגיה לטווח הקצר וקידום אורגני לטווח הארוך.

כמה זמן עד שהאתר מתקדם בגוגל?

קידום אתרים בגוגל בשיטה אורגנית הוא דורש מחויבות משני הצדדים, את התוצאות של העבודה יחד נוכל לראות בתוך כמה שבועות או בתוך כמה חודשים – הכי חשוב להיות סבלניים כי התוצאות לא מאחרות להגיע והכל תלוי בתחרות שיש בתחום העיסוק שלכם.

מהם הערכים שאנחנו דוגלים בהם?

אז מה הופך אותנו למי שאנחנו?

איך תדעו שאנחנו מצוינים בקידום אורגני?

שאלה שחוזרת על עצמה בכל שיחה עם לקוח חדש, ובצדק. אנחנו יכולים להציג לכם עבודות שלנו ויותר מזה יכולים לקבל מספרי טלפון של לקוחות ממליצים שלנו.

את כל מה שאנחנו עושים ניתן למדידה שמאפשר שיפר תוך כדי תנועה. אנחנו כאן נעשה הכל כדי שתעמדו ביעדי העסק שלכם.

קידום אתרים, קליעה למטרה והשגת יעדים

למה בכלל צריך לקדם אתר בגוגל?

גוגל הוא מונופול מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם.

באמצעות איכות ומקצועיות של עבודת קידום אורגני, האתר שלך יטפס פעם אחר פעם לחלק העליון של דף תוצאות החיפוש. לא לחינם כל המחקרים מציגים כי הלקוחות שלך מקליקים על התוצאות הראשונות.

אנחנו נוודא שגם אתה תהיה שם.

למי זה מתאים?

Google SEO מיועדת בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לקבל יתרון משמעותי על פני כל המתחרים האחרים בתחומם.

קידום אורגני אתה יכול להגיע למשתמשים שהם גם הלקוחות הפוטנציאליים שלך, אשר יהפכו את שיעור ההמרה שלך גבוה יותר ואת האתר שלך למוביל.

אתה לא תוכל לקבל את שיעורי ההמרה האלה עם כל אפשרות לשיווק בצורה אחרת, ועל סיבה זו קידום אורגני לעסקים כל כך מומלץ כדרך הטובה ביותר לשיווק מקוון מספר אחד.

קידום אורגני בגוגל – למה לעבוד איתנו?

אצלנו שירות זה מעל הכל ואנחנו רוצים רק לקוחות שטוב להם אצלנו ומקבלים ערך משירותי החברה.

אחרי החיוכים נתחיל את המסע שלנו יחד אל עבר ההצלחה:

ננתח את הסיבה העסקית של העסק שלך ומה היתרונות אל מול המתחרים.

נבצע ניתוח מתחרים כדי שנוכל להבין מול מי אנו מתמודדים

נבנה לעסק שלך תוכנית עבודה מסודרת שתזניק אותך לעבר התוצאות הראשונות.

אוקיי, השתכנעתי. למה אני צריך לצפות?

הפעולה הראשונה שנבצע היא סריקת של האתר שלך כדי לראות אם הוא מתאים לקידום אורגני בגוגל. לאחר מכן נבנה תוכנית תוכן  ונמשיך לבניית קישורים מקצועית כדי לחזק את האתר שלך. מכאן, הדרך להצלחת העסק שלך כבר סלולה, אז שיהיה בהצלחה 🙂

קידום אורגני הוא בדיוק מה שהעסק שלך צריך!

SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) מעניק לגוגל סריקה טובה יותר עבור מנועי חיפוש. בדרך כלל המונח מייצג שירותי קידום אורגני בגוגל המשמשת להתאמת קוד ומבנה האתר לדרישות האלגוריתם של Google ולדרך בה מנועי חיפוש סורקים את האתרי האינטרנט.

קידום אתרים מתאים לכל בעל אתר, עסק, חברה כל עסק שרוצה לשמור על שמו הטוב והמוניטין שלו ברשת, וכמובן כל ארגון אחר שרוצה להשיג חשיפה איכותית למשתמשים רלוונטיים שמחפשים בגוגל ביטויים הקשורים לתחום פעילות האתר.

על פי נתוני גוגל ישנם מאות פרמטרים שונים המשפיעים על מיקום האתר במנוע החיפוש, לכן זו משימה הדורשת עבודה זהירה ומוקפדת של אנשי מקצוע מנוסים.

מכיוון שגוגל רק רובוט, הם עושים את הדבר הכי פשוט – סורקת אתרים ומתחילים לאסוף מהם מידע. לאחר איסוף המידע כשגולש מחפש מילה כזו או אחרת – גוגל תדע לאחזר את המידע המדויק והרלוונטי ביותר תלוי במה מדובר. נסרק עד היום. והוא סרק הרבה 🙂

בעולם בו כולם בונים אתרים, אתה צריך מישהו שיענה על השאלה “מה גוגל רוצה” או ליתר דיוק, “מה הגולש מחפש”, ובהתאם מקדמי אתרים מגיעים ועושים סדר בבניית האתר, מהנושאים הטכניים . גוגל מחפשת את איכות ורמת התוכן שהגולש מצפה לו.

אחד הדברים החשובים ביותר בעולם קידום האתרים, זה תהליך העבודה. ללא אסטרטגיה שנבנתה מראש, התהליך כולו לא יניב לך פרי. תהליך קידום אתרים איכותי מתחיל ומסתיים בבניית אבני דרך שמתחילות במחקר מקצועי של מילות מפתח ומכוונות למחקר שוק עם האסטרטגיה לפחות לשנה הקרובה.

גוגל החלה לבדוק ולהציג תוצאות רק של אתרים מאובטחים, וכי הם מאופשרים בנייד וגוגל החלה לבדוק ולהציג תוצאות רק של אתרים מאובטחים, ואפשרה ניידים במדויק, גוגל מצליחה להעביר את העולם כולו למקום בטוח יותר בו בעל הנחיות ואינו מתכוון לעצור בזה. בדיוק, גוגל מצליחה להעביר את העולם כולו למקום בטוח יותר עם הנחיות משלה ולא מתכוונת לעצור בו.

בכל תחום ביום יש בעלי המקצוע שמתחרים עליו שאפשר לבחון את התחרות לפי עלויות לקליק ואת רמת קושי הקידום שלו. חלק מהתחומים תחרותיים יותר וחלקם פחות, אבל מה שבטוח – שאתר לא יעבור פחות מכמה חודשים טובים, כי אם יש משהו שהוא בטוח – זה שגוגל לוקח זמן לאסוף דברים ש אתה מארגן ומטפל באתר שלך, כך שככל שתפעלו נכון כל תתקדמו מהר יותר, טוב יותר וגבוהה יותר.

לכל אתר יש את הזמן לבזבז עליו, ולזה מתווסף נושא התחרות, האם התחום מאוד תחרותי? האם התחרות עובדת קשה ממני? בגדול, לא ראיתי פרויקט קידום אתרים שמצליח בפחות מ -2,500 ש”ח אך גם לא צריך לחפש יותר מ -8,000 ש”ח, התהליך הוא אותו תהליך, השאלה אילו ידיים אתה עוזב את האתר שלך?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל
WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל

בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל מזה כ-4 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל WebGold.

שתפו בקליק!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ראשי פרקים בעמוד:

רוצים לקבל הצעת מחיר? שלחו פרטים

פוסטים קשורים:
קידום אתרים בגוגל
5/5