תקנים של בניית אתרים

כיום רבים העסקים שמצאו לנכון להתחיל לייצר חשיפה גדולה ברשת עם הקמת אתר חדש המותאם לצרכי העסק ועבור הקידום בגוגל. מספר כללים חשובים עליהם נדבר במאמר זה ירחיבו לנו את הידע עבור תקני האינטרנט עבור הנגשת האתר לגולש.

לפני שאנחנו נגשים לתהליך השקת האתר ברחבי האינטרנט והעולם הוירטואלי עלינו לבדוק את התאמתו לתקני W3C הדרושים של בניית אתרים. האתרים שנבנים על ידי קוד מסויים ורצוי שיהיו מותאמים לתקנים הבינלאומיים של של ארגונים המשתפים פעולה בעניין פיננסי.

תקנים של בניית אתרים

התאמה לדפדפנים שונים

תקן מסוג W3C עוזר ליצור שפה אחידה בין הדפדפנים השונים. חלק נכבד מהגולשים מגיעים אלינו וזה לא סוד מגיעים דרך הגלישה הסלולארית ממכשירי הסלולר, טבלט וכו’. לכן, בנית אתר אינטרנט על פי התקנים הבינלאומיים מבטיחים תאימות מלאה והנגשת האתר בצורה ידידותית לכל שכבות האוכלוסייה המבקרים באתר דרך אמצעי הגלישה השונים.

התאמה מלאה למנועי חיפוש

תקן מסוג W3C מייצר לנו כבוני אתרים, בעלי עסקים, וגולשים באינטרנט שפה אחידה אחת לגלישה בי הדפדפנים השונים. 

בניית אתרים על פי תקנים אלה מעניקה לגוגל, בינג ומנועי החיפוש השונים, אפשרות סריקה של תוכן האתר בצורה נוחה ומהירה יותר. זחלני הרשת (web crawler) של מנועי החיפוש ינתרו את המידע הרלוונטי עבורם וידלגו מעל תגיות עיצוב style שונים הנמצאים כלא רלוונטיים וכך יעניקו לזחלנים מהירות סריקה גבוהה יותר.

אתרים הבנויים בתקנים אלו נגישים יותר לבעלי מוגבלויות שניתן המעניקות להם התחברות מיוחדת לתוכנות הייעודיות לבעלי מוגבלויות ואפשרות גלישה נגישה ויעילה כשאר האוכלוסייה.

רבים עדיין לא פועלים על פי התקנים

כידוע ישנו פער גדול למרות החשיבות העליונה בין הרצוי הנעשה בפועל. נכון שישנו חוסר מודעות בקרב האוכלוסייה אך חשוב להדגיש כי בניה עם W3C אינה מייקרת את עלוויות הבניה ובחברת WebgGold אתם מקבלים זאת בצורה דיפולטיבית ואינה מגבלה עיצובים וגרפיקות שונות. 

תקן זה ישדרג את האתר שלכם, יסייע יעזור בקידומו בגוגל וינגיש את האתר לבעלי המוגבוליות.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל
WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל

בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל מזה כ-4 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל WebGold.

שתפו בקליק!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ראשי פרקים בעמוד:

רוצים לקבל הצעת מחיר? שלחו פרטים

פוסטים קשורים:
תקנים של בניית אתרים
5/5