בניית אתרים לעורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין – כידוע ישנו רף גבוהה ביצירת תדמית מנצחת ברשת המדיה והחיפוש שמשדרת אמינות ומקצועיות. רף זה רגיש ומורכב כאחד עבור עורכי דין בישראל וזאת למה?

מכיוון שכל מהותו של עורך הדין הוא שלקוחותיו יוכלו לקבל ממנו את האמינות, הכישרון והידע על מנת שיוכלו לסמוך עליו שיוציא אותם נקיים עד כמה שניתן עד לזכאות מלאה, בין אם זה דיני עבודה, תעבורה, משפחה, עבריינים או אחרים – עורך הדין הוא האדם שאתה פונה אליו ממש בזמן אמת שבה נוצרה העבירה, כאשר כל שאר האפשרויות אינן מחוץ לשולחן.

כיום, כאשר הכל הופך להיות הרבה יותר נגיש, אתם צריכים אתר שיעשה עבודה ממש טובה, האתר עצמו חייב להיות הרבה יותר טוב מ”נחמד” על מנת שיוכל לייצג אתכם ברמה הגבוה ביותר ובכבוד.

בניית אתר למשרד עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין – למה כדאי לבחור בחברה?

בניית אתרים לעורכי דין שנבנו בידיים לא מקצועיות עלולים לפעמים לייצר יותר נזק מתועלת, פשוט משום שהם לא מעבירים את התדמית הנכונה למבקש השירות.

מיתוג תדמית ייצוגית, אמינה ומקצועית ברשת היא למעשה בעלת החשיבות עליונה שאמורה להנחות כל בעל מקצוע שרוצה להרחיב את לקוחותיו, במיוחד עורכי דין שמבינים עד כמה נושא זה רגיש לקהל היעד שלהם. הלקוחות שלך מחפשים אותך באינטרנט. הם רוצים להכיר אותך, לקרוא ביקורות עלייך מלקוחות אחרים ולהתרשם שאכן אתה מומחה במה שאתה עושה.

לכן, בניית אתרים לעורכי דין הינו נושא שצריך לחשוב עליו ברצינות ומומלץ לפנות לאנשי מקצוע בעלי ניסיון היודעים להציג תוצאות אמת מהשטח מלקוחות קודמים – הן מלקוחות קיימים בתהליך בניית אתר עורכי דין, ובתחומי מיתוג עורכי דין, קידום ושיווק.

אנו WebGold, חברת בניית אתרים, קידום ושיווק דיגיטלי 360°, מעניקים לכם את כל המעטפת השלימה בתהליך בניית אתרים לעורכי דין הכולל עיצוב מתקדם ומרשימים בטכנולוגיה מתקדמת בעזרתן תרשימו את מגוון המבקרים באתר שלכם. אנו מבינים את הדרישות, הנהלים והתקנים שעורכי הדין עצמם נדרשים לעמוד בהם בכל הנוגע למיתוג ושיווק, ואת הדרישות והסטנדרטים הנדרשים מאתרי האינטרנט שלהם בפרט.

בניית אתר לעורכי דין הוא מוצר בסיסי בתקופה הנוכחית וכל עסק עוד בראשית דרכו צריך לסמן V שכבר פעל לבניית אתר מקצועי לעסק. בימנו 95% מבני האדם מחפשים את השירות שלך באינטרנט לכן לא ראוי ששמך יוצג באיזה עמוד נידח באחד האינדקסים ברחבי הרשת אתר צריך אתר אינטרנט תדמיתי שייצג אותך בכבוד.

בניית אתר למשרד עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין – 5 סיבות למה כדאי?

סיבה ראשונה

כדאי כי אתר מקצועי שנבנה בצורה מושלמת, הוא כלי שיווקי מדהים עבור העסק שלכם ברחבי רשת האינטרנט.

סיבה שנייה

כי אתר בניהול מקצועי יאפשר חשיפה לקהל היעד הרלוונטי ביותר לכם.

סיבה שלישית

אתר תדמיתי משלכם תוכלו לשלוט באופן מלא בתמונה ובתכנים אותם תרצו להציג לגולשים שלכם.

סיבה רביעית

תעניק לך תקשורת ישירה עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלך.

סיבה חמישית

אתר המנוהל על ידי אנשי מקצוע יצליח לעלות את מחזור ההכנסות שלך בהתאם.

אז איך קורה כל הקסם הזה?

כניסת גולשים לאתר באמצעות קידום אורגני בגוגל

אתר שאופיין בצורה נכונה מראשית דרכו על ידי חברת בניית אתרים עם אנשי מקצוע מצוינים, יאפשר לכם להגיע למיקומים הטובים ביותר בתוצאות הקידום בגוגל.

כולם כבר יודעים שחמשת התוצאות הראשונות הן הרלוונטיות ביותר כיום כאשר מחפשים בעל מקצוע ברשת החיפוש של גוגל. גוגל כבר מזמן הבינה את זה ולכן מחייב תשלום על האפשרות להופיע בעמוד הראשון של חיפושי הלקוחות שלך, לכן בעלי עסקים רבים מוציאים הרבה כסף כדי להיות ממוקמים באיזורי הפרסום הללו. בשפה מקצועית זה נקרה PPC, גוגל תיקח כסף עבור כל קליק על המודעה שלך, ובכך תפיק את הרווח והתלות שלך כעורך דין ובעלי עסקים בשירותיה.

לא להיות תלוי בקידום ממומן

מתוך הצורך שלא להיות תלוי בשיטת הקידום הממומנת של גוגל, גוגל מציעה אפשרות נוספת ללא תשלום עבור כל הקלקה לכניסה לאתר שלך ונקרא בשם קידום אתרים אורגני – קידום בגוגל בצורה טבעית. זה תחום לא פשוט, במיוחד בתחום תחרותי כמו עורכי דין ומשפט שדורש מומחיות, יצירתיות, דיוק והרבה עבודה לאורך זמן, אבל זו השקעה שמשתלמת לטווח הארוך – אתרים שהצליחו להגיע למקומות הראשונים בגוגל באופן אורגני כדי לייצר תמונה אמינה יותר מייצרים ב95% יותר לידים. אנשים נוטים לסמוך עליהם יותר, אז למעשה לצאת החוצה, ולהשאיר יותר פניות.

לא כל בונה אתרים יידע ליצור אתר העומד בסטנדרטים של קידום אתרים אורגני בגוגל, ולכן חשוב לבחור בחברה המתמחה גם בנושא זה. אם אתר מקצועי לעורך דין עצמאי או משרד עורכי דין שיקודם באופן טבעי בגוגל הוא משהו שאתה מחפש, פנה אלינו עוד היום!

עיצוב אתר לעורך דין

בניית אתר לעורכי דין – ייעול התקשורת מול הלקוחות

כיום התקשורת קלה ונוחה עם הלקוחות שלכם ולכם היא גם חשובה מאוד. זה אולי נשמע לכם מובן מאליו, אך מתברר שלמשרדי עורכי הדין אין נוכחות באינטרנט וקשה מאוד למצוא מספר טלפון או כתובת דוא”ל.

דרך אתר אינטרנט ייעודי אתה יכול להיות נגיש הרבה יותר ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלך. הן ברמת טופס יצירת הקשר ליישומים באתרכם, והן ברמת כתיבת מאמרים ותכנים שיאפשרו ללקוחותיכם להתרשם עד כמה אתם מומחים בתחום. ככל שאתה יוצר חוויית משתמש טובה יותר באתר שלך, כך נאמנות הלקוחות שלך גדולה יותר.

אם יצירת תוכן שיווקי נשמעת כמשימה לא קלה, בונה אתרים מעניק לכם גם שירותי כתיבת תכנים מקצועיים ויידע לייצר עבורך תכנים ברמה חודשית שתאפשר לך לעלות גבוה יותר במיקומים בגוגל, ולחזק את התדמית שלך מול הלקוחות שלך באופן כללי.

יצירת תדמית מקצועית ומיתוג מרשימים

יצירת מיתוג מדויק, מקצועי ונכון לעורכי דין ישנה חשיבות עצומה לאופן שבו לקוחותיך תופסים אותך וזוכרים אותך. בין אם מדובר בעורך דין בתחילת דרכו ובין אם עורך דין עם ותיק עם ניסיון של שנים רבות, עליכם לשקול בכובד ראש את מיתוג העסק והמשרד שלכם, מיתוג שישפר את התדמית שלכם, לא ישאיר מקום לשאלות ויביא לכם לקוחות פוטנציאליים מדויקים ביותר.

כמו כן, יצירת תדמית ממותגת ואיכותית תייצר גם בפגישות פרונטליות עם מי שמבקש ייעוץ ובו יוכל להיחשף למיתוג שלך על הניירת, פולדרים וכו’, כשאנו מדברים על בבניית אתר, מיתוג עקבי זו היא מילת המפתח. עקביות במיתוג גם באתר העיסקי שלכם תייצר בעיני הלקוחות והגולשים תחושת אמינות, רצינות ומקצועיות ואתכם כעורכי הדין מובילים בתחומכם.

בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

נכון, יש שם מעצבים גרפיים מוכשרים מאוד שיידעו להכין לוגו מקסים, אבל מיתוג מקצועי הוא הרבה יותר מזה. מיתוג הוא השפה שתיזכר כאשר ידברו עליכם, מיתוג הוא הערכים שלכם שחשוב לקדם באופן עקבי. חברת מיתוג מקצועית ובניית אתרים תדע לעשות את כל זה מבלי לפגוע בעקביות המיתוג, במעבר בין הדפסה לעולם המקוון.

רוצה לבנות את האתר שלך או למתג אותו מחדש? תוכלו לאפיין אותו כבר עכשיו!

בניית אתרים לעורכי דין - שאלות ותשובות

בניית אתר למשרד עורכי דין מתחיל מ- 6,500 ₪ ועולים על פי פרמטרים רבים כמו מיתוג, כמות תבניות, כמות דפים מעוצבים באתר, לוגו, כרטיס ביקור, כמה שפות ועוד…

תלוי בסוג האתר ובהיקף הפרויקט. באופן כללי, עד 20 ימי עסקים. השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר.

  1. אפיון – שלב האפיון הוא החשוב מכולם, כאן נאפיין במדויק מה מטרת האתר, מבנה האתר, סגנון העיצוב ועוד …
  2. עיצוב
  3. פיתוח
  4. התחלת קידום אתרים SEO ושיווק דיגיטלי.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל
WebGold - בניית אתרים ושיווק בגוגל

בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל מזה כ-4 שנים, מנכ"ל סוכנות הדיגיטל WebGold.

שתפו בקליק!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ראשי פרקים בעמוד:

רוצים לקבל הצעת מחיר? שלחו פרטים

פוסטים קשורים:
בניית אתרים לעורכי דין
5/5